Gry erotyczne, czyli jak podkręcić atmosferę w sypialni

Seks towarzyszy nam na różnych etapach życia. W jednych chwilach jest piękny i unikalny, a po latach staje się… monotonny. Istnieje wiele sposobów na przełamanie rutyny w łóżku oraz lepsze poznanie potrzeb partnera. Do jednych z ciekawszych rozwiązań, które są w stanie podkręcić atmosferę w sypialni, zalicza się gry erotyczne. Jakie są najpopularniejsze produkty oraz co zawierają w środku?

5 gier erotycznych dla każdej pary

Gadżety erotyczne czy seksowna bielizna to niewątpliwie najczęstsze akcesoria używane w sypialni małżeńskiej i nie tylko. Jednak po czasie wiele par popada w rutynę. Można ją przełamać filmami erotycznymi, które dodatkowo pobudzają wyobraźnię i inspirują do nowych działań. Jednak najpopularniejszą formą odkrycia nowych form seksu są gry erotyczne. Pozwalają one podejść od zupełnie innej strony do sfery seksualnej oraz umożliwiają zapoznanie się z nowymi, nieznanymi nam jeszcze technikami. A jakie są najczęściej kupowane gry erotyczne?

Rozkoszna wojna

Erotyczna gra karciana. Jest idealną propozycją dla par, które chcą poeksperymentować i zacząć od czegoś delikatniejszego. W pudełku znajdziemy tylko karty – bez żadnych opasek na oczy, kajdanek czy wibratorów.

Pięćdziesiąt rozkosznych nocy

Gra bazująca na znanej książce i wchodzi delikatnie w klimat bondage. Wewnątrz znajdziemy specjalną linkę do związywania rąk, kulki gejszy, karty, skórzany pejczyk i opaskę na oczy.

Razem. Gorące Igraszki

Gra, która otworzyła przed wieloma parami inny wymiar erotyczności. W środku znajdziemy karty podzielone na cztery kategorie – flirt, igraszki, gorące szaleństwo i moje marzenie erotyczne. W zestawie jest także wibracyjna nakładka czy strusie pióra.

Nowe oblicze przyjemności

Pozwala na poznanie wszystkich tajemnic udanego życia seksualnego. Zawiera wiele sfer, w  tym dominacji, uległości oraz czułości. Dla najlepszego efektu zawiera liczne akcesoria oraz planszę do gry z kartami.

Noc poślubna

Dla świeżo upieczonych małżonków, ale nie tylko! Wprowadza do świata seksu i pozwala na poznanie swoich ciał. Gra ta kieruję uwagę partnerów nie tylko na sprawy związane  z seksem, ale pozwala na poczucie bliskości, czułości i zrozumienie wzajemnych potrzeb.

Gry erotyczne pozwalają na odkrycie nieznanych nam dotąd sfer seksu, a także stanowią świetny sposób, na przełamanie monotonii w sypialni. W zależności od preferencji i potrzeb – w internecie oraz sklepach stacjonarnych znajdziemy odpowiadające nam produkty.

Zobacz też

Problemy z libido? Poznaj najczęstsze przyczyny!

Problemy z libido? Poznaj najczęstsze przyczyny!

Kiedy udać się do seksuologa?

Kiedy udać się do seksuologa?