Jak owinąć sobie faceta wokół palca?

Relacje międzyludzkie wymagają pielęgnacji, a każda z nas chce, aby w związku układało się jak najlepiej. Istnieje wiele sztuczek, dzięki którym Panie są w stanie w niezauważalny sposób sterować swoim mężczyzną. Są to naturalne czynności, w który powinnyśmy włożyć więcej serca. Zatem, jak owinąć sobie faceta wokół palca?

Po pierwsze – gotowanie

“Przez żołądek do serca” – znane przysłowie, które ma w sobie wiele prawdy. Karmienie to czynność, która jest obustronną przyjemnością, zwłaszcza przy podawaniu specjalnych potraw. Co więcej, smaczne jedzenie owocuje wdzięcznością mężczyzny!

Po drugie – opiekowanie się

Każdy człowiek, niezależnie od płci czy charakteru, lubi czuć się kochanym. Wiąże się z tym opiekuńczość. W przypadku nawet lekkiej choroby warto grać rolę troskliwej pielęgniarki i np. podawać do łóżka herbatę. Uważajmy jednak, aby facet się nie przyzwyczaił!

Po trzecie – wzbudzanie zazdrości

Kwestia dyskusyjna i zależna od poglądów partnera. Jedni uważają, że flirtowanie czy zmysłowy taniec to zachowanie potwierdzające atrakcyjność partnerki i wprawiające w dumę faceta, a inni – tracą zaufanie. Kwestia ta jest do indywidualnego przedyskutowania.

Po czwarte – brak szantażów łóżkowych

Największym błędem kobiet jest dozowanie seksu lub tzw. szantaże łóżkowe. Są stosowane przez kobiety, które są przekonane, że niezaspokojony partner oszaleje na ich punkcie. Owszem, stanowią skuteczną metodę, ale tylko do czasu i często wykazują negatywne konsekwencje.

Po piąte – podziw

Nie ma co ukrywać, faceci uwielbiają być podziwiani i to bardziej niż my! Oznacza to, że powinnyśmy go podziwiać za pracę, charakter czy bukiet kwiatów. Pamiętajmy jednak, aby kwestia ta była proporcjonalna do wykonanej przez partnera pracy.

Po szóste – chwalenie

Jedna z najpopularniejszych kobiecych sztuczek – chwalenie za osiągnięcia. Remont w mieszkaniu, pomoc dzieciom w odrabianiu lekcji czy osiągnięcia w pracy to kwestie, z których powinnyśmy być dumne. Warto również jasno to zakomunikować partnerowi.

Po siódme – wspólne pasje

Wspólne spędzanie czasu  czerpanie z tego przyjemności? Czemu nie! Możemy zainteresować się ulubionym sportem czy drużyną mężczyzny, dając tym samym sygnał “akceptuje szanuję twoje hobby”. Wówczas facet zrozumie, że ma u boku życiową partnerkę, z którą może dosłownie o wszystkim porozmawiać.

Są to uniwersalne zasady, które zapewnią nam większe zainteresowanie partnera. Poprzez częste zwracanie uwagi na drugą osobę i wdrożenie różnych czynności do wspólnego życia, na pewno owiniemy go sobie wokół palca!