Czy perfumy Sisley są trwałe?

Sisley to znana na całym świecie marka, która dziś kojarzy się z francuskim szykiem, ale… ma polskie, arystokratyczne korzenie. Do dziś zarządzają nią potomkowie Radziwiłłów, Lubomirskich i Potockich. Sisley, jak przystało na markę o takim rodowodzie, bezkompromisowo podchodzi do jakości produkowanych kosmetyków. Dotyczy to także perfum Sisley, które są nie tylko trwałe, ale też wybitnie skomponowane.

Trwałość perfum Sisley – od czego zależy?

Perfumy Sisley to różnorodne, umiejętnie połączone ze sobą i tworzące harmonijną całość nuty zapachowe. Są one pozyskiwane specjalnymi metodami, aby z surowców naturalnych wydobyć najpiękniejsze wonie. To intensywne olejki zapachowe pachnące kwiatami, owocami, przyprawami, a nawet drzewami.

Te wyraziste składniki znajdują się jednak w różnych ilościach w zależności od rodzaju wonności. Wpływa to zarówno na intensywność, jak i trwałość kompozycji. Perfumy to nazwa, którą określa się dziś również wody toaletowe i perfumowane. Różni je od siebie właśnie trwałość i intensywność zapachu.

Woda toaletowa Sisley – jak pachnie i czy jest trwała?

Wody toaletowe zawierają od 4% do 9% olejków rozpuszczonych w 85% alkoholu. Mają piękny, zmysłowy zapach, którego atutem jest lekkość. Woda toaletowa Sisley jest subtelna, zwiewna i idealna na lato.

Przykładem tego jest np. L’Eau Rêvée d’Alma. To kompozycja z lekkimi, delikatnie słodkimi nutami owoców, które zaraz ustępują eleganckiej, różanej woni. Po aplikacji tej wody toaletowej najdłużej czuć przyjemne akordy paczuli i cedru. Trwałość takiego zapachu wynosi przeważnie ok. 4 godzin. Jednak zawsze można rozpylić go ponownie, aby wzmocnić jego woń.

Jak długo pachnie woda perfumowana Sisley?

W wodzie perfumowanej znajdują się te same olejki eteryczne co w perfumach. Jest ich w niej od 10% do 19%. Zapach wody perfumowanej jest miły dla nosa i wydaje się optymalnie intensywny. Utrzymuje na skórze się dość długo, bo aż do 8 godzin.

Dlatego tajemnicza kompozycja Izia La Nuit może roztaczać wokół ciebie pachnącą aurę przez cały wieczór na mieście. Ta woda perfumowana jest idealna na kolację przy świecach. Pachnie porzeczkami, różami, frezjami, których woń utrzymuje się przez wiele godzin.

Perfumy Sisley – czy warto?

Zapachy Sisley są cenione przez znawców i koneserów perfumiarskich perełek. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wodę perfumowaną, czy toaletową, możesz spodziewać się obłędnej fuzji nut zapachowych.

Perfumy te znajdują się w efektownych flakonach, które podkreślają ich klasę. Niektóre z nich do dziś powstają we współpracy z osobami o polskich korzeniach. Pracują nad nimi m.in. Elżbieta Radziwiłł i Bronisława Krzysztof. Znajdziesz wśród nich propozycje, które sprawdzą się jako zapachy na co dzień i takie będące najlepszym dodatkiem do stylizacji na wieczór we dwoje.

Jeżeli bezkompromisowo podchodzisz do kwestii jakości perfum, masz wiele wspólnego z marką Sisley. Zapachy tworzone przez pracujących dla niej mistrzów perfumiarstwa są niezwykle trwałe, ale zachwycają też zmysłowym bukietem zapachowym. Dlatego zdecydowanie warto się na nie skusić i podarować sobie taką szczyptę luksusu.

Artykuł sponsorowany