Salon optyczny w Dąbrowie Górniczej

Właściwie dobrane oprawki do okularów dodają szyku i elegancji. Powinny być nie tylko ładne, ale i wygodne, nie uciskać uszu i nosa. Ważny jest kształt twarzy, fryzura i styl ubierania. Dobrze, jeśli mamy w zapasie kilka par okularów nie tylko dla ich walorów estetycznych. Warto dmuchać na zimne i brać pod uwagę możliwość ich uszkodzenia lub stłuczenia. Kontakt z optykiem  lub optometrystą ułatwia ich wybór.  Warto też prześledzić aktualne modowe trendy.

Okulary na topie – modne i wygodne

Osobom, które lubią bawić się modą i zwracać uwagę na zabawne dodatki może przypaść do gustu szeroki wybór barw i kształtów oprawek w stylu lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Duże, plastikowe okulary w wyróżniającym się kolorze są jak najbardziej na czasie. Zaletą plastikowych oprawek jest ich lekkość. Wśród propozycji salonu optycznego Punkt Widzenia na szczególną uwagę zasługują ciekawe propozycje renomowanych światowych marek takich jak  Vogue czy Versace, nawiązujące do stylu drugiej połowy XX wieku. Jeśli lubimy akcenty w stylu retro zabawne plastikowe oprawki to dobry pomysł zarówno dla okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. Oczywiście klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Osoby, które chcą , by ich okulary nie zwracały uwagi, stanowiły część twarzy, chętniej wybiorą metalowe złote oprawki, czerń, brąz lub tak zwane patentki, czyli okulary bezramkowe, których szkła podtrzymuje specjalna żyłka. Wybór  jest ogromny. Optyk Dąbrowa Górnicza – sprawdź ofertę i umów wizytę w salonie (poniżej szczegóły dojazdu)

Optyk Punkt Widzenia

Oferuje swoim klientom stylowe okulary  przeciwsłoneczne oraz korekcyjne, do pracy przy komputerze i dla kierowców. Znajdziecie Państwo ładne okulary zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Można w wybranym salonie wykonać badanie wzroku, wykwalifikowana kadra specjalistów pomaga w wyborze odpowiednich okularów i dobraniu efektownych oprawek lub soczewek kontaktowych. Możecie Państwo również zamówić okulary korekcyjne przeciwsłoneczne. Wśród akcesoriów dla okularników znajdziemy produkty do pielęgnacji soczewek i szkieł, futerały, łańcuszki oraz nawilżające krople do oczu, które mogą się przydać osobom pracującym przez wiele godzin przed ekranem komputera.  Przy zakupie okularów w salonie firmy, usługa badania wzroku jest bezpłatna. Wśród oprawek dla dzieci znajdziecie Państwo ciekawy zestaw wzorów i kolorów, które spełnią oczekiwania najmłodszych klientów.

Artykuł sponsorowany