Dlaczego trwały manicure hybrydowy cieszy się popularnością?

Jeśli chcesz mieć piękne i zadbane paznokcie, musisz wiedzieć, jak je prawidłowo pielęgnować i stylizować. Nie wystarczy tylko malować je lakierem hybrydowym, trzeba też dbać o ich zdrowie. W tym tekście podpowiamy, na co zwrócić uwagę i jakie produkty wybrać, aby cieszyć się trwałym i efektownym manicurem.

Dlaczego trwały manicure hybrydowy cieszy się popularnością?

Manicure hybrydowy to połączenie lakieru i żelu, który utwardza się pod lampą UV lub LED. Dzięki temu paznokcie są mocne, błyszczące i odporne na uszkodzenia. Taki manicure może utrzymywać się nawet do 3 tygodni bez odprysków i zmatowień. Ponadto, lakier hybrydowy ma szereg zalet m.in:

– jest łatwy w aplikacji i zmywaniu,
– ma bogatą gamę kolorów i efektów,
– nie wymaga użycia pilnika lub frezarki,
– nie niszczy płytki paznokcia,
– pozwala na przedłużenie lub nadbudowanie paznokcia.

Poznaj wyjątkowy lakier hybrydowy Semilac 5w1

Semilac 5w1 to innowacyjna formuła lakieru hybrydowego, która jest jednocześnie bazą, kolorem i topem. Dzięki temu możesz zrobić trwały manicure hybrydowy za pomocą tylko jednego produktu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak aplikować Semilac 5w1? To bardzo proste. Najpierw należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia, odtłuścić ją Semilac Nail Cleanerem i zmatowić polerkiem. Następnie nakładamy jedną warstwę Semilac 5w1 na całą powierzchnię paznokcia i każdorazowo utwardzamy w lampie Semilac.

Jeśli chcesz uzyskać większą intensywność koloru lub możliwość nadbudowania, lub przedłużenia paznokcia, możesz nałożyć drugą warstwę. Pamiętaj jednak, żeby nie nakładać zbyt grubej warstwy produktu, ponieważ może to wpłynąć na jakość utwardzenia i trwałość manicure. Po nałożeniu drugiej warstwy produktu utwardzamy ją ponownie w lampie Semilac. Na koniec pozbywamy się warstwy dyspersyjnej i gotowe!

Semilac 5w1 pełen jest wyjątkowych składników takich jak glycol hema methacrylate, które nadają mu pożądane właściwości i zapewniają perfekcyjną stylizację paznokci. Nie zawiera natomiast liści kapusty głowiastej, które mogłyby podrażniać skórę lub powodować alergie.
Lakier ten posiada w swojej ofercie każda większa hurtownia lakierów hybrydowych, która zaopatruje salony kosmetyczne i drogerie w lakiery i produkty do pielęgnacji skóry.

Jakie preparaty przywracają wygląd płytki paznokcia?

Aby mieć piękne paznokcie, musisz dbać o ich nawilżenie, odżywienie i regenerację. Niektóre preparaty mogą pomóc ci w tym zadaniu:

– Semilac 5w1 – wspomniany już absolutnie wyjątkowy lakier hybrydowy, który jest jednocześnie bazą, kolorem, topem, odżywką i wzmacniaczem.
– Semilac Nail Cleaner – to preparat do odtłuszczania płytki paznokcia przed aplikacją lakieru hybrydowego lub żelu,
– Semilac Extend Base – to baza do przedłużania i nadbudowywania paznokci za pomocą lakieru,

Jedno jest pewne. Perfekcyjny i trwały manicure hybrydowy na bazie produktów Semilac zrobisz jeszcze szybciej i z większą łatwością niż kiedykolwiek wcześniej.

Podsumowanie

Pielęgnacja i stylizacja paznokci to ważny element dbania o swój wygląd i samopoczucie. Dzięki nowoczesnym kosmetykom i narzędziom można mieć piękne, zdrowe i trwałe paznokcie w dowolnym kolorze i wzorze. Nie czując się na siłach, aby dbać o nie samodzielnie, warto oddać swoje dłonie w ręce doświadczonej kosmetyczki.

Artykuł sponsorowany